Personaalne pilv

Soovid privaatsust ja oma failid Googli, Microsofti või mõne muu suurkorporatsiooni pilvest enda kontrolli alla võtta ja/või loobuda kodulehe ja e-posti serveri majutamisesest zone.ee või veebimajutus.ee serverites ning vabaneda igakuistest maksetest teenusepakkujale?

Sel juhul saame aidata isikliku lihtsalt hallatava serveri kasutusele võtmises ja seadistamises nii koduseks kasutuseks kui ka ettevõttele, server katab ära populaarsetes pilveteenustes pakutavad teenused nagu fotode automaatne varundamine, veebipõhine office ja failide jagamine. Vajadusel võimaldab majutada ka ettevõtte kodulehte ja e-posti. E-maili konto mahutavus võib olla terabait või rohkem, e-maili manuse suurus 150MB.HDD

Pakume pilveserveri ülesseadmist ja vajaduse korral olemasoleva kodulehe ja/või e-posti serveri üle toomist enda isikliku serverisse kõige kaasnevaga; serveri ülesseadmine, domeeni DNS kirjete muutmine, olemasoleva kodulehe import isikliku serverisse ja e-posti MX, SPF, DMARC ja DKIM kirjete vastavusse viimine teie uue serveriga.

Võta oma andmed tagasi, hoia neid privaatselt ja ära jaga neid kolmandate osapooltega! Hoides oma andmeid kellegi teise serveris ei garanteeri mitte miski nende privaatsust ja säilimist. Samuti võite end leida olukorrast kui ligipääs andmetele on blokeeritud või teie konto kustutatud kuna andmete sisu ei vasta teenusepakkuja tingimustele/piirangutele.

Huvi korral kirjuta info@adi.ee